Wilt u vrijwilliger worden?

Heeft u zin en tijd om als vrijwilliger aan de slag te gaan, maar hebben we geen openstaande vacature die u aanspreekt? Neem dan contact op met een van de vrijwilligerscoördinatoren om samen de mogelijkheden te bespreken.

Aernswaert, Altenahove en Antonia: Judith den Reijer | judith.den.reijer@mijzo.nl | 06 22858389
Buurstede en Sint Janshof: Jolanda Norbart | jolanda.norbart@mijzo.nl | 06 82304111
De Dotter en De Kloosterhoeve:
Chantal van de Hulsbeek l chantal.van.de.hulsbeek@mijzo.nl |
06 22580317
De Doelen: Esther van Maastricht | esther.van.maastricht@mijzo.nl | 06 22814720
De Lemmenskamp: Rita Vink | rita.vink@mijzo.nl | 06 10294720
De Riethorst: Ilse Heijne | ilse.heijne@mijzo.nl | 06 20047704
De Stroming: Mieke Kuijsters | mieke.kuijsters@mijzo.nl | 0416 315663
Dongepark en Hospice de Volckaert: Monique van Gorp | monique.van.gorp@mijzo.nl | 06 83010330
Eekhof: Mirelle van Oversteeg | mirelle.van.oversteeg@mijzo.nl | 06 18959552
Elzenhoven: Kelly Klerks | kelly.klerks@mijzo.nl | 06 48064303
Goezate: Francisca Vos | francisca.vos@mijzo.nl | 06 22050759
Koetshuis en Spoorwiel: Ilse Donker | ilse.donker@mijzo.nl | 06 14581062
Mauritsstaete: Diana Eijkhout | diana.eijkhout@mijzo.nl | 06 20478488
Oosterheem: Laura van Vugt - Caron | laura.van.vugt@mijzo.nl | 06 30380770
Sint Antonius en Zandley | Meta Span | meta.span@mijzo.nl |  06 24928236
Slotjesveste: Katinka van der Schans | katinka.van.der.schans@mijzo.nl | 06 53885024
Zonnehof: Ingrid Stavleu | ingrid.stavleu@mijzo.nl | 06 24927501