Vrijwilligers zijn niet meer weg te denken uit onze samenleving en onze organisatie. Binnen Mijzo zetten ruim 2000 vrijwilligers zich op verschillende manieren in voor de cliënten. Mede door hun inzet kunnen we de persoonlijke aandacht voor cliënten vergroten en hun leefwereld verruimen en veraangenamen. Als vrijwilliger bent u dus erg belangrijk voor onze organisatie.

Mijzo is een open organisatie, waar u zichzelf kunt zijn en waar u gezien en gewaardeerd wordt. U ervaart de vrijheid om cliënten bij te staan in het maken van hun eigen keuzes en beslissingen. U kunt ervoor kiezen om te ondersteunen bij groepsactiviteiten of een cliënt individuele aandacht te geven. De mogelijkheden zijn talrijk. Wellicht wilt u ondersteuning bieden op een woongroep, op bezoek komen met uw huisdier, meegaan met uitstapjes, muziek maken of helpen bij het verzorgen van de dieren en de (moes)tuin.

De juiste vrijwilliger op de juiste plek.

Iedereen heeft zijn of haar eigen kwaliteiten, hobby’s en talenten. Dat geldt natuurlijk ook voor u. Deze willen we dan ook graag als uitgangspunt gebruiken. Onze coördinator vrijwilligers kijkt tijdens een vrijblijvend kennismakingsgesprek samen met u hoe uw kwaliteiten en positieve energie het leven van cliënten kunnen verrijken. Wat geeft u voldoening? Waar wordt u vrolijk van? Vanuit uw wensen, kwaliteiten en talenten gaan we samen op zoek naar een geschikte invulling, zowel in activiteiten als tijdsinvestering. U heeft binnen Mijzo de mogelijkheid om verschillende activiteiten te ontdekken. Na een proefperiode kiest u voor een activiteit die bij u past.

Wilt u vrijwilliger worden?

Heeft u zin en tijd om als vrijwilliger aan de slag te gaan? Neem dan contact op met een van de vrijwilligerscoördinatoren. 

Aernswaert: Judith den Reijer | judith.den.reijer@mijzo.nl | 06 22858389
Altenahove en Antonia: Lisanne van der Westen | lisanne.van.der.westen@mijzo.nl | 06 12092719
Buurstede en Sint Janshof: Jolanda Norbart | jolanda.norbart@mijzo.nl | 06 82304111
De Dotter en De Kloosterhoeve:
Chantal van de Hulsbeek l chantal.van.de.hulsbeek@mijzo.nl |
06 22580317
De Doelen: Esther van Maastricht | esther.van.maastricht@mijzo.nl | 06 22814720
De Lemmenskamp: Rita Vink | rita.vink@mijzo.nl | 06 10294720
De Riethorst: Ilse Heijne | ilse.heijne@mijzo.nl | 06 20047704
De Stroming: Mieke Kuijsters | mieke.kuijsters@mijzo.nl | 0416 315663
Dongepark en Hospice de Volckaert: Monique van Gorp | monique.van.gorp@mijzo.nl | 06 83010330
Eekhof: Mirelle van Oversteeg | mirelle.van.oversteeg@mijzo.nl | 06 18959552
Eikendonk en Elzenhoven: Kees Machielsen | kees.machielsen@mijzo.nl | 06 34882672
Goezate: Francisca Vos | francisca.vos@mijzo.nl | 06 22050759
Koetshuis en Spoorwiel: Ilse Donker | ilse.donker@mijzo.nl | 06 14581062
Mauritsstaete: Diana Eijkhout | diana.eijkhout@mijzo.nl | 06 20478488
Oosterheem: Laura van Vugt - Caron | laura.van.vugt@mijzo.nl | 06 30380770
Sint Antonius en Zandley | Meta Span | meta.span@mijzo.nl |  06 24928236
Slotjesveste: Katinka van der Schans | katinka.van.der.schans@mijzo.nl | 06 53885024
Zonnehof: Ingrid Stavleu | ingrid.stavleu@mijzo.nl | 06 24927501