Heb je nog vragen? Schroom niet en neem contact met ons op. Dat kan via onderstaande contactgegevens:

Voor vragen over een vacature kun je terecht bij onze recruiters:

FĂ©liz Allart | feliz.allart@mijzo.nl | 06 14580944
Ivo Schreuder | ivo.schreuder@mijzo.nl | 06 30240468

Voor vragen over het flexbureau kun je terecht bij onze flexconsulenten:

Ira Janssens | ira.janssens@mijzo.nl | 06 39334522
Francien Reinhoudt | francien.reinhoudt@mijzo.nl | 06 51171374

Voor vragen over een opleidingsplaats of stage kun je terecht bij onze opleidingsadviseurs:

Lia Backx | lia.backx@mijzo.nl
Maarten van Gennip | maarten.van.gennip@mijzo.nl
Katleen Haesen | katleen.haesen@mijzo.nl

Mijzo Centraal Bureau
Eikendonklaan 2
5143 NG Waalwijk